Vánoční závod CH SEAHAWK - 14. 12. 2013

Už v pátek jsme vyrazili s Lenkou a Kenym na výlet do Prahy :) V sobotu se konal v letňanech závod, který pořádala CH SEAHAWK. Vše bylo moc dobře připraveno a přichystány byly krásné ceny. My jsme nastoupili již tradičně do kategorie ZZO spolu s dalšími 9 psy. Umístili jsme se s počtem bodů 55 (60) na krásném 2. místě! A ještě k tomu nejlepší hovawart v kategorii! :) 

II. Mikulášský závod - 7. 12. 2013

Zúčastnili jsme se dalšího závodu, tentokrát už ve vyšší kategorii, a to ZM. V kategorii jsme byli 3 přihlášení. Obdrželi jsme za poslušnost 46,5 bodu a za obrany 36 bodů. Skončili jsme na 1. místě :)
                                                       
 

Zimní obranářský závod - 1. 12. 2013

V sobotu jsme se s Nasthym zúčastnili závodu na Zetoru v Brně, nastoupili jsme do kategorie ZZO, kde bylo přihlášeno 10 psů. Celkem jsme obdrželi 58 bodů (60) a skončili na krásném 2. místě! :)
                                               
 

     Nasthy - Grandšampion SR

Tak nám dnes přišel diplom a z Nasthyho je oficiálně už grandšampion Slovenské republiky :) Tímto jsme ukončili letošní výstavní sezonu a příští rok se zaměříme spíše na rozšíření sbírky zkoušek :)

  Kyjovský škrpál - 26. 10. 

V sobotu jsme se zúčastnili závodu Kyjovský škrpál. Nastoupili jsme v kategorii ZZO bez speciálních cviků. Dlouho jsme na zkoušce ani na závodě nikde nebyli, tak jsem byla zvědavá na Nasthyho výkon. Velice mě překvapil, od pana rozhodčího Pouče jsme obdrželi 57 bodů ze 60 možných :) 

Byl nám sražen bod za přivolání, chůzi a pomalejší aport. 

První tři v naší kategorii obdrželi stejný počet bodů, a tak rozhodoval cvik aport. Třetí místo získal střední knírač, který dostal za aport 8 bodů...

No a na prvních dvou místech, nečekaně hovawarti a ještě k tomu stejný počet bodů za aport, rozhodl tak los.... I když přijde většině lidí, i mně, los tak trošku nespravedlivý a je to o štěstí .... Tentokrát nám štěstí přálo a "zbylo" na nás první místo. I když já to vidím pořád, že jsme se na prvním místě umístili obě :)

Takže v souhrnu jsme se na 1. místě umístili Nasthy z Budské samoty a Heineken Šédebab s Lenkou :) Jsem ráda, že nás ukecali a my se zúčastnili bezvadného závodu :)

  MVP Bratislava - 26. 10. 

V sobotu jsme vyrazili na výstavu do Bratislavy, po půl roce jsem se rozhodla, že psa musím někde ukázat :) Naším cílem bylo obdržet poslední CAC k přidělení slovenského grandšampiona, a výsledek? Nasthy si ve třídě šampionů vyběhal V1, CAC, CACIB, BOB!! Jsme strašně rádi, že se nám cesta na Slovensko vyplatila :) 

POSUDEK ZDE

Splnili jsme podmínky k přidělení titulu Slovenský grandšampion !!

A tohle je Nasthy, kterému je to všechno úplně jedno :-D

                  

 Svod plemeníků Bochovice - 28. 9. 

V sobotu po klubové výstavě, jsme se zúčastnili poprvé svodu plemeníků v Bochovicích. Všichni se hezky předvedli a děkujeme za hezky strávený den :)

  

  LVT Hovawart-pro-sport Podhradí nad Dyjí

Tento rok jsme se tradičně zúčastnili výcvikového tábora, který pořádal Hovawart - pro- sport. I tentokrát jsme si tábor krásně užili, i s osinou v noze, která poznamenala konec tábora, jsme vše zvládli :) Dokonce i noční hru, na kterou se bude dloouho vzpomínat :-D

FOTKY ZDE

    

Výcvikový den - 28. 4.

V dubnu jsme na našem cvičáku uspořádali výcvikový den s Mirkem Valentinem a my se samozřejmě museli zúčastnit taky :)

Po půlroční pauze jsme se zase "předvedli" na poslušnosti :-D

FOTKY ZDE 

MVP Nitra - 23. a 24. 2.

sobota: V1, CAC - POSUDEK

neděle: V1, CAC, res. CACIB - POSUDEK

Už v pátek ráno jsme vyjeli ve složení já+pes, Kristýna+Aleesha, Lenka+Petr+Keny a Lukáš+Bart do Podhájské, kde jsme měli domluvené ubytování. V sobotu jsme vyrazili jsme Nitra a dařilo se nám skvěle! Nasthy si vyběhal ve třídě šampionů V1, CAC, v neděli jsme k CACovi přidali ještě res. CACIB. Rozjezdili jsme Slovenského granda :)

  FOTO ZDE